سرویس ها

چارت شرکت توسعه فن آوری آرنا

شبکه کابلی یا بی سیم

اینکه صرفاً یک شبکه به صورت کابلی باشد راهکار درستی نیست زیرا در حال حاضر بسیاری از تجهیزاتی که به گونه با کار ما مرتبط شده اند به صورت وایرلس می باشند مانند انواع گوشی تلفن، تلبت، لپ تاپ حتی پرینترهای جدید نیز به صورت بی سیم تولید می شوند. اما نمی توان کیفیت و ایستا (Stable) بودن شبکه های کابلی را با وایرلس مقایسه کرد. شبکه‌های WPAN از سوی دیگر در دسته شبکه‌های Ad Hoc نیز قرار می‌گیرند. تفاوت میان شبکه‌های Ad Hoc با شبکه‌های محلی بی‌سیم (WLAN) در ساختار مجازی آن‌هاست. به‌عبارت دیگر، ساختار مجازی شبکه‌های محلی بی‌سیم بر پایه طرحی ایستاست درحالی‌که شبکه‌های Ad Hoc از هر نظر پویا هستند.

تجهیزات هوشمند سازی مراکز آموزشی

امروزه نظام آموزشی کشور نیاز دارد که با بهره گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات ، امکان یادگیری پیوسته را فراهم نموده و فرصت های نوینی را برای تجربه زندگی در جامعه ی اطلاعاتی بوجود آورده است . به گونه ای که این فناوری نه به عنوان ابزار ، بلکه در قالب زیر ساخت توانمند ساز برای تعلیم و آموزش حرفه ای محسوب میشود . آنچه برای هوشمند سازی یک کلاس یا اتاق کنفرانس لازم است با صرف نظر از یک دستگاه کامپیوتر ، شامل موارد زیر میباشد :

  • دیتا پرژکتور – برد هوشمند یا کیت هوشمند – پرده نمایش سقفی

نگهداری سیستم های کامپیوتری و ماشین های اداری

شرکت فناوري افزارآرنا از سال اول تاسيس، خدمات و پشتيباني شبکه و کامپيوتر را در مراکز مختلف آغاز و تا امروز نيز منشاء خدمات مثبت و متنوع در اين زمينه بوده است. بسياري از مجموعه هاي طرف قرارداد با وجود دشواري ها و فراز و نشيب هايشان در بخش انفورماتيکي خود ، بارها اين شرکت را تنها گزينه جهت حل مشکلات خود ارزيابي نموده اند. ثبت مراحل سرويس نگهداري )از درخواست مشتري، تا حل مشکل (، جهت گزارش گيري و برنامه ريزي مديريتي، از اقدامات نوين بخش پشتيباني سخت افزار محسوب مي گردد. نحوه ارائه خدمات پشتيباني به صورت حضوري، اعزام کارشناس، تلفني، ريموتي، نيروي مستقر در محل کارفرما و در مورد…

نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی(دوربین دزد گیر)

با توجه به پیشرفت سیستمهای مبتنی بر شبکه و نیاز روز افزون سیستمهای مدیریتی به حفاظت و حراست از محیط های گوناگون ، دوربین های مدار بسته تحت شبکه به یکی از مهمترین ارکان و نیازهای هر سازمانی تبدیل شده است.شرکت مهندسی افزارآرنا با استفاده از بهترین برندهای روز دنیا در این زمینه آماده اسات تا نیازهای مشتریان را در زمینه مشاوره ، طراحی نص و اجرا وپشتیبانی سیستا های مدار بسته به بهترین شکل ممکن پاسخ بدهد. با توجه به تنوع کاربری سیستمها نظارت تصویری ، کارشناسان ما آماده اند تا با مطالعه دقیق شرایط محیطی و نیاز کاربران سیستمها ، بهترین راهکار ممکن از نظر بهره وری سیستا را به مشتریان پیشنهاد دهند .

نگهداری و پشتیبانی شبکه

اين شرکت در زمينه کليه خدمات اجراي شبکه هاي کامپيوتري به شرح ذيل آماده ارائه خدمات مي باشد ، کليه خدمات به صورت موردي و يا قرارداد مشاوره ، طراحي و اجرا قابل ارائه مي باشد.

  • طراحي ، اجرا ، پشتيباني شبکه هاي محلي ،برق اضطراري و مخابرات- طراحي و اجراي مراکزداده Datacenter – تامين کننده کليه تجهيزات شبکه اکتيو و پسيو – مشاوره و پياده سازي انواع شبکه هاي LAN WAN – مشاوره ، طراحي و اجراي امنيت شبکه

تجهیز وراه اندازی سالن کنفرانس (صوت وتصویر) سالن همایش

سیستم کنفرانس شامل مجموعه ای از تجهیزات صوتی و تصویری می باشد که مخصوص برگزاری کنفرانس ها و همایش ها است. جهت راه اندازی و اجرای این سیستم در هر بخش نیاز به یک سری زیر ساخت با حداقل استاندارد ها می باشد.  مزیت های استفاده از این سیستم در سالن کنفرانس باعث می شود تا کیفیت برگزاری جلسه و رضایت سخنرانان و دعوت شدگان تامین شود. در صورت هوشمند کردن جلسات در وقت، هزینه و حتی نیروی انسانی صرفه جویی می شود.

ترانک و کابل کشی برق

اولین رکن شبکه های سیمی در شرکتها و سازمانها کابل کشی است ونحوه عبوردادن سیمها از موانع ودیوارها وحفظ زیبایی محیط امری ضروری میباشد . معمولاً در ساختمان‌هایی که به‌صورت توکار کابل‌کشی شبکه و برق انجام‌نشده یا کابل‌کشی موجود جواب گوی نیاز فعلی نمی‌باشد به سراغ کابل‌کشی روکار با استفاده از داکت ها و ترانک ها می‌رویم. داکت و ترانک محفظه‌ای برای جلوگیری از به هم پیچیدگی کابل‌ها در طول مسیر عبوری، زیبایی فضای محیطی را نیز حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.