نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی(دوربین دزد گیر اعلان حریق)

با توجه به پیشرفت سیستمهای مبتنی بر شبکه و نیاز روز افزون سیستمهای مدیریتی به حفاظت و حراست از محیط های گوناگون ، دوربین های مدار بسته تحت شبکه به یکی از مهمترین ارکان و نیازهای هر سازمانی تبدیل شده است.

شرکت مهندسی افزارآرنا با استفاده از بهترین برندهای روز دنیا در این زمینه آماده اسات تا نیازهای مشتریان را در زمینه مشاوره ، طراحی نص و اجرا وپشتیبانی سیستا های مدار بسته به بهترین شکل ممکن پاسخ بدهد.

با توجه به تنوع کاربری سیستمها نظارت تصویری ، کارشناسان ما آماده اند تا با مطالعه دقیق شرایط محیطی و

نیاز کاربران سیستمها ، بهترین راهکار ممکن از نظر بهره وری سیستا را به مشتریان پیشنهاد دهند . در حال حاضر طیف وسیعی از محصولات نظارت تصویری از جمله دیجیتال یا آنالوگ ، دوربینهای با رزولوشن FULL HD و امکانات بسیار جدید در هر محصول ، در بازار موجود است که انتخاب هر کدام نیاز به تجربه ودانش تخصصی در این زمینه دارد.

 مشاوره حضوری و طراحی پلن اولیه دوربین مداربسته: استاندارد بودن پلن طراحی شده توسط گروه فنی دوربین مداربسته باعث جلوگیری از سرقت و یا دستکاری دوربین مدار بسته می شود همچنین شما با یک مشاوره صحیح در مورد مکان نصب دوربین های مداربسته می توانید با تعداد کمتر بیشترین بهره را از سیستم نظارتی خود ببرید .
انتخاب دوربین مداربسته وسیستمهای حفاظتی امنیتی  : مهمترین قسمت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته انتخاب بهترین نوع دوربین مداربسته ، بسته به نوع کاربری و محیط برای استفاده در مکان های مختلف می باشد . آشنایی با کارایی انواع دوربین مدار بسته دام ،دوربین مداربسته صنعتی ، دوربین مداربسته با حالت دید در شب ، دوربین مداربسته بالت و … به شما کمک می کند که بهترین گزینه را انتخاب کنید که در اینجا ما به شرح و توضیح انواع دوربین های مدار بسته پرداخته ایم و تمامی این محصولات را با گارانتی معتبر الکامپ به شما خریداران عزیز عرضه می کنیم .
نصب و راه اندازی دوربین مداربسته وسیستمهای حفاظتی امنیتی: بعد از طراحی پلن دوربین مداربسته و انتخاب دوربین مدار بسته نوبت به نصب و راه اندازی سیستم می رسد که نیاز به تجربه و آگاهی بالا نسبت انواع مسیرهای سیم کشی و داکت کشی دارد . استفاده از کابل تصویر خوب و انتخاب امن ترین و نزدیکترین مسیر کابل کشی تاثیر مستقیم بر روی تصویری دارد که شما از سیستم امنیتی نظارتی دوربین مداربسته خود بدست می آورد .
شرکت افزار آرنا به پشتوانه علم و آگاهی نیروی متخصص و فنی خود در این زمینه دوربین مداربسته می تواند بهترین مشاوره و خدمات را به شما بدهد .